Sprawozdanie i wyniki Jesiennych Towarzyskich Zawodów Spinningowych 2009

Towarzyskie zawody spinningowe „Puchar jesieni 2009” zostały rozegrane w Sroczewie jak zwykle najlepszych spinningistów z naszego Koła, ale oprócz nich swoich sił popróbowali

Spławikowy. Udział trochę wymuszony poprzez punktację do klasyfikacji na  wędkarza roku.

Wyniki nie były zbyt imponujące – podsumowując trudno powiedzieć, czy lepiej było łowić na rzece czy na starorzeczach. Trzeba, też podkreślić, że w zawodach wzięło udział 10 – cioro juniorów, z których połowa miała ryby do wagi i każdy ze złowioną rybą był uhonorowany drobnym upominkiem.

Pośród seniorów pierwsze miejsce zajął kol. Adamiak Łukasz z jednym szczupakiem 2270 g.

Puchar przechodni został przekazany na cały rok – do następnych zawodów jesiennych.

Wśród juniorów również wygrał szczupak 890 g., a złowił go Kałuży Mateusz.

Poniżej tabela z kompletnymi wynikami.

Na zakończenie imprezy był wspólny posiłek – kiełbaski z grilla i stosowne do kategorii senior czy, junior napoje regeneracyjne.

Niepowtarzalna atmosfera jak zwykle była wspaniała.